Новости

Олександр Головач здійснив робочу поїздку до Запоріжжя

4 січня 2022 року, керівник підприємства "ANG" Patriot UA Олександр Головач здійснив робочу поїздку до Запоріжжя і відвідав провідне світове підприємство з виробництва двигунів для літаків, гелікоптерів та газових турбін "Мотор Січ", де його гостинно зустрічав Президент АТ «МОТОР СІЧ», Генеральний конструктор із створення та модернізації вертолітної техніки Богуслаєв В'ячеслав Олександрович.
"Мотор Січ" приємно вразила своїми масштабами, потужністю та кількістю фахівців найвищого рівня, сконцентрованих в одному місці, на одній території. Познайомились з колективом, побачили на власні очі легендарне випобництво.
Зустріч продуктивно продовжилась в місті Бровари відповідним візитом Коцюби Віктора Юрійовича - Члена наглядової Ради, заступника генерального конструктора  Коцюба Виктор Юрьевич та головного конструктора підприємства "Мотор Січ" - Москаленка Миколи Івановича.
Потиснули руки, обговорили шляхи подальшої співпраці та почали розробляти дорожню карту відносин між підприємствами "Мотор Січ" та "ANG" Patriot UA, які сприятимуть відродженню світової слави України, як флагмана у виробництві 
Made on
Tilda